>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18. Grand Prix Japonii [07 - 09 października 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Japonii 2022
JapaneseFlag.jpg

Piątek, 07 października:

#1 Trening ▶ 05:00
#2 Trening ▶ 08:00

Sobota, 08 października:
#3 Trening ▶ 05:00
#Kwalifikacje ▶ 08:00

Niedziela, 09 października:
#Wyścig ▶ 07:00

1664756039478.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Suzuka International Racing Course
Lokalizacja: Suzuka, Japonia
Pierwsze Grand Prix: 1987
Długość toru: 5.807 km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 307.471 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2019) - 1:30.983

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Drugie treningi w Japonii i USA zostaną wydłużone o pół godziny z powodu planowanych w ich trakcie testów opon na przyszły rok. Oznacza to, że drugi trening będzie trwał 90 min a nie 60 min.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Treningi w sumie nic nie powiedziały. W kwalach ma byc sucho i tabela moze sie odwrocic. Ja jednak ide w kierunku Merca który tu powinien byc szybki choc moze byc ciezko wygrac z Redbullem kursy na Merca tłuste


Hamilton kwalifikacje miejsca 1-3 kurs 2,75 STS

za duzo mniej zwycieski bolid : Merc kurs 8,5 fortuna
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Kilka propozycji na jutrzejszy wyścig z mojej strony:

F. Alonso - G. Russell
G. Russell lepszy @2.10 (betclic)
Dość duży kurs na Russella. W kwalifikacjach i treningach podobne czasy. Już w kilku wyścigach mieliśmy doczynienia z pojedynkami między nimi. Z reguły zwycięsko wychodził Russell. Oba zespoły w Japonii dysponują szybkimi bolidami. Choć w tym sezonie kibicuje Alpine to sądzę ze Russell zdoła go wyprzedzić i na mecie będzie przed Alonso. Dziwi mnie tak wysoki kurs na to zestawienie i dlatego idę w kierunki Russella.

V. Bottas - G. Zhou
G. Zhou lepszy @3.25 (betclic)
Biorę także na celownik pojedynek wśród kierowców jednego zespołu. Ostatni wyścig dla Zhou nie był najlepszy (zderzenie z Latifi który w niego wjechał). Wiadomo doświadczenie większe po stronie Bottasa lecz on w ostatnich wyścigach naprawdę obniżył loty, słabsze wyniki, nieposłuszeństwo bolidu. Myślę, że najważniejszym czynnikiem będzie szybkie przesunięcie się przed Tsunodę i wtedy będziemy widzieć ciekawe starcie między zawodnikami. Według mnie jest to typ 50/50 a że kurs na Zhou jest duży to idę w stronę niego. W ostatnich wyścigach widać, że zebrał już więcej doświadczenia i jest także wstanie odpierać ataki a także w niektórych wyścigach pokazał na co go stać w atakach.

No cóż. Niewiele zabrakło a typy mogłyby się okazać skuteczne. Szkoda późnego pit stopu Zhou a mógłby być przed Bottasem, który w dzisiejszym wyścigu miał naprawdę słabe tempo.

Z luźnych typów:
M.Schumacher nie ukończy wyścigu @4.30 (betclic)
 
Ostatnia edycja:
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Gdzie bym nie szukał informacji to pokazuje że będzie to raczej mokry wyścig. Oby nie za mokry żeby się odbyło prawdziwe ściganie.
Więc ja próbuję typu: poniżej 17,5 sklasyfikowanych kierowców. Duże przeciążenia na trasie + mokra nawierzchnia a może tym razem przy starcie będzie "ciekawie". Ja dorzucam ten typ do swojej taśmy.


1665259765672.png 1665259798384.png 1665260039872.png
źródła:

1665264279758.png
 
W 533

Witeq6789

Użytkownik
Obaj kierowcy zdobędą punkty - ALPINE @1,50 (Betclic)✅
Francuska stajnia walczy o 4 miejsce w klasyfikacji konstruktorów z Mclarenem. W treningach pokazywali się bardzo dobrze. W kwalifikacjach zajęli 5 (Ocon) i 7 (Alonso) miejsce. Jestem przekonany że po blamażu w Singapurze gdzie obydwoje nie ukończyli wyścigu, będą chcieli zdobyć dużo punktów i pokazać że są lepsi od Mclarena.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
W wyscigu moga byc zmienne warunki w których mysle ze najlepiej odnajdzie sie Redbul i Mrecedes ,na dluzszym dystanie i w zmiennych warunkach Ferrari jakos mnie nie przekonuje o ile na wygraną Maxa kurs słabiutki o tyle na podium Pereza i drugie miejsce juz kurs ciekawy. Mysle ze lepiej niz w Singapurze bedzie wygladał Merc, nie lekcewazyłbym zadnego ich kierowcy w walce o podium ja gram tu kilka opcji

Perez - Leclerc 1, kurs 3,41 Fortuna💚✅
Perez miejsca 1-2 kurs 5 fortuna💚✅
Hamilton miejsca 1-3 kurs 2,75⛔
Hamilton - Sainz 1 , kurs 2,84 fortuna💚✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1104
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom