>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Ekstraklasy + Zaległy [24.10.2023 - 29.10.2023]

Status
Zamknięty.
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2 @2,65 4/10

To będzie pierwszy mecz Ruchu na Stadionie Śląskim, więc atut boiska tutaj odpada. Ruchowi cykl przygotowań zepsuł odwołany mecz z Widzewem bo powoduje to, że w sobotę będzie to pierwszy mecz Niebieskich od 3 tygodni. Śląsk zaś między czasie rozbił Legię 4:0 i rozpędzony przyjedzie do Chorzowa i tutaj pojawiają się problemy Ruchu bo gra w tym sezonie fatalnie w defensywie, sporo błędów w ustawieniu, ale i indywidualnych i nie sądzę by przeciwko Śląskowi w takiej w formie nagle zagrali mecz sezonu, tym bardziej, że jest ogromna presja na piłkarzach ze względu na miejsce w tabeli i debiut na Stadionie Śląskim. Wydaje mi się, że tutaj mamy bardzo dobry kurs na gości.

Wynik 2:2 Strata -4j
 
Ostatnia edycja:
R 622,5K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Śląsk
Typ: mecz/liczba goli: Śląsk i powyżej 1,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obydwie drużyny na przeciwległych biegunach w tabeli- Śląsk jest aktualnym wiceliderem, natomiast Ruch zajmuje drugie miejsce od końca. Postawa Śląska w tym sezonie jest dużą pozytywną niespodzianką a ukoronowaniem znakomitej gry podopiecznych trenera Jacka Magiery było znokautowanie 4:0 warszawskiej Legii w poprzedniej kolejce we Wrocławiu. Ruch dla odmiany pauzował po zalaniu boiska Widzewa, czego najbardziej żałowali liczni w Łodzi kibice chorzowskiej drużyny. Jak do tej pory to kibice są jedyną pozytywną wartością Ruchu. Ostatnie 0:3 z Pogonią na pożegnanie Gliwic obnażyło wszystkie znane już słabości podopiecznych trenera Skrobacza. Przenosiny na Stadion Śląski z pewnością nie pomogą bojaźliwie i nieskutecznie grającym Niebieskim a jeśli nie ustrzegą się znowu katastrofalnych błędów, to punkty odjadą tym razem do Wrocławia. Sam Erik Exposito strzelił 11 bramek- tyle co cała drużyna Ruchu w tym sezonie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Typ: Górnik podwójna szansa 2-2
Kurs: 2.17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przyjście Piotra Stokowca niewiele zmieniła w grze ŁKS-u, który przegrał kolejne ligowe spotkanie. Tu z pewnością potrzeba czasu aby to powoli zaczęło wszystko funkcjonować, tylko czy tego czasu starczy?. ŁKS tym razem zagra z Górnikiem i można powiedzieć, że dla obu ekip jest to mecz o przysłowiowe sześć punktów. Choć w lepszej sytuacji i nastrojach jest Górnik to oba kluby potrzebują punktów.
Zabrzanie w ostatniej kolejce sprawili miła niespodziankę pokonując Raków 2:1. Urban jak i zawodnicy wiedzieli co maja grać i nie poszli w tym meczu na wymianę ciosów bo wiadomo jakby się to skończyło. Górnik zagrał z kontry, a za sprawą dobrego dnia Yokoty, który zaliczył dwa trafienia wygrali. Górnik mimo straty gola zagrał komplety mecz, który mógł by się podobać kibicom i z pewnością poprawił nastroje przed spotkaniem z ŁKS-em. Uważam, że to spotkanie będzie dla Górnika trudniejsze, bowiem spodziewam się sporo walki w środku pola, co może zdecydować o tym, że ten mecz będzie brzydki dla oka.
Jestem zdania, że Górnik pójdzie tu za ciosem. Ich gra z kolejki na kolejkę ulega zdecydowanej poprawie co widać w grze jak i po zdobytych punktach. Oby tym razem było podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +944
maarcin14 709,6K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Typ: X2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Witam, w piątek 27 października zaczynamy 13 kolejkę Ekstraklasy, przed nami spotkania Korony z Puszczą oraz ŁKSu z Górnikiem Zabrze, w drugim spotkaniu typuję remis bądź wygraną gości. Swój typ opieram głównie na tym, że drużyna z Zabrza wydaje się być w lepszej dyspozycji, w ostatnim czasie potrafili pokonać Raków Częstochowa 2:1 czy zremisować z liderem rozgrywek, a więc Śląskiem Wrocław 1:1. ŁKS natomiast przegrał ostatnie 3 spotkania, i to dość znacząco , 0:2 u siebie z Cracovią czy wyjazdowe 0:3 z Radomiakiem i 1:3 z Lechem nie wróżą niczego dobrego, tym bardziej że ŁKS zamyka ligową tabelę i szanse na utrzymanie z każdą kolejką maleją. Typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +975
sunxl 2M

sunxl

Typer
Korona Kielce vs Puszcza Niepołomice: powyżej 29.5 fauli @1.55🟥
ŁKS Łódź vs Górnik Zabrze: powyżej 26.5 fauli @1.65✅
AKO @2.55 Superbet🟥


Dzisiejsze mecze aż proszą się o faule, bo sędziowie troszkę niemrawi. W Kielcach oba kluby potrzebują punktów jak tlenu, dlatego też możemy spodziewać się typowego meczu walki. Jak to w spotkaniach z udziałem Puszczy bywa, stawiam na faule, ale pobieram próg 29. Ogólnych przewinień. Jestem zdania, że Korona także dołoży coś od siebie do ogólnej puli. Zajrzyjmy do statystyk. Gospodarze ostatnio notowali 22, 8, 14, 13 i 11 fauli, a goście 21, 16, 16, 21, 25. Jeżeli jedna z ekip szybko wyjdzie na prowadzenie, to z pewnością zwiększą się szanse na pokrycie tego progu. Spodziewam się wyrównanego starcia.

W drugim spotkaniu również zdecydowałem się na faule, ponieważ jest to starcie z dołu tabeli polskiej Ekstraklasy i przede wszystkim to gospodarze potrzebują przełamania pod przewodnictwem nowego trenera. Pobieram próg 26.5 przewinień. ŁKS w niedawnych meczach notował: 15, 11, 13, 19, 18 fauli a Górnik 17, 14, 11, 13, 18. Linia jak na Ekstraklasę jest całkiem normalna, ale dochodzi tutaj aspekt pozycji w tabeli obu zespołów. Szymon Marciniak może nie zawsze chętnie sięga do kieszonki, ale zauważa drobne przewinienia i je odgwizduje. Oby piłkarze stanęli na wysokości zadania.
 
Ostatnia edycja:
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Typ: ŁKS Łódź over 3,5 bramki
Kurs: 22,00
Bukmacher: Efortuna

Witam!

Podział stawek w Efortunie jest następujący: 32,2% na gospodarzy, 13,4% na remis i 54,4% na Górnik Zabrze


Zapowiedź z Efortuny:
ŁKS – Górnik Zabrze
NIEUDANY DEBIUT miał w barwach ŁKS-u Piotr Stokowiec (porażka z Lechem 1:3). Szkoleniowiec ten nie miał oczywiście za wiele czasu na przygotowania, ale to nie jest obecnie usprawiedliwieniem. ŁKS zmaga się z dużym kryzysem i nie dziwi ich ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Dodatkowo wielkim ich problemem jest skuteczność, gdyż 7 strzelonych goli w 12 meczach chluby im nie przynosi. Starcie z Górnikiem, który dopiero w dwunastym starciu w tym sezonie potrafił zdobyć dwa gole w jednym meczu będzie z pewnością ciekawą rywalizacją.

ŁKS - Piotr Stokowiec po debiucie w Poznaniu powiedział: Powrót może nie był udany, bo zasłużone zwycięstwo Lecha Poznań. Byliśmy w pierwszej połowie tłem dla przeciwnika i czegoś takiego nie chcę dalej widzieć. Lepiej było po przerwie. Zmieniliśmy model gry i to dawało efekty. Optymizm mogę opierać na drugiej połowie, bo potrafiliśmy sprawiać sytuację. Mam materiał poglądowy. Moja selekcja dla zawodników trwa. Chcę wyciągać wnioski. ŁKS przegrał w tym sezonie już 9 razy w 12 spotkaniach. Żaden inny zespół nie może się „pochwalić” takim wynikiem.

Górnik Zabrze – bardzo potrzebowali gracze z Zabrza takiej wygranej jak z Rakowem (2:1). Zespół Jana Urbana w ostatnich meczach prezentował się całkiem nieźle, ale nie miało to bezpośredniego przełożenia na ligowe punkty. Jak wspomniałem na wstępie Górnik dopiero w tym ostatnim meczu potrafił zdobyć przynajmniej dwa gole w jednym meczu!

Prognoza: będzie to rywalizacja dwóch najmniej skutecznych drużyn w tym sezonie w Ekstraklasie. ŁKS zdobył tylko 7 bramek w 12 potyczkach, a Górnik pod tym względem ma niewiele lepsze osiągnięcia pod tym względem – 9. To jedyne dwie drużyny, które nie zdobyły dwucyfrowej liczby goli w ligowych zmaganiach. W 13 z 15 poprzednich bezpośrednich konfrontacji pomiędzy ŁKS-em i Górnikiem we wszystkich rozgrywkach padało poniżej 2,5 gola.
Proponowane typy: poniżej 2,5 gola (kurs 1,8).

Więc tak: ŁKS u siebie będzie gryzł trawę by wygrać i sądzę że wygrają. Myślę że będzie to zwycięstwo okraszone 4 ramkami ze strony gospodarzy.

Mecz, który sędziuje Szymon Marciniak rozpocznie się o godz. 20.30. Kibicom, którzy są w pracy, polecamy transmisję radiową w Radiu Łódź.

Sędzia Marciniak gwarantem tego że spotkanie będzie pozbawione kontrowersji.

Pozdrawiam
Trochę nie rozumiem tege twojego typowania bo podajesz typ ŁKS over 3.5 bramki a za chwilę na koniec swojej analizy podajesz typ under 2.5 bramki w meczu jaki jest tego sens?
 
Otrzymane punkty reputacji: +360
tarki_16 214,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Proszę , kasujecie od razu takie analizy , to jest pic na wodę , kiedyś pisał w dziale tenisowym , zacząłem kasować te bzdury i widzę przerzucił się na piłkę nożną...
 
versa 397,5K

versa

Typer
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Remis lub Jagiellonia Białystok
Fortuna @1.95

Ku zaskoczeniu po 12 kolejkach na pozycji lidera ekstraklasy znajduje się Jagiellonia Białystok, która ma w chwili obecnej najskuteczniejszą ofensywę w lidze, zdobyli aż 29 bramek.
Tym razem Jagiellonia musi stawić czoła na wyjeździe drużynie ze Szczecina, która też jest mocna ofensywnie jak na polskie realia, choć aktualnie zajmują dopiero 7 pozycję.
Mecz zapowiada się overowo, choć wiadomo jak takie mecze potrafią się kończyć, dlatego w to nie pójdę, a w zamian widze tutaj remisowe spotkanie z przewagą w stronę Jagiellonii.
Jaga w swoich szeregach ma aktualnie 2 z 4 najlepszych strzelców w lidze i ich gra musi wyglądając przekonująco, nie dali się pokonać w 7 kolejnych spotkaniach z rzędu, a grali chociażby z Lechem, Legia czy Śląskiem Wrocław, a więc topowymi drużynami polskiej ligi.
Pogoń w 5 z ostatnich 6 rozgrywanych spotkaniach potrafiła zdobyć conajmniej 3 bramki, lecz właśnie w ostatniej kolejce zaliczyli bezbramkowy remis z Piastem Gliwice, który formą nie imponuje.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Cracovia - Lech
Velde kartka @4,5 sts

Pomocnik Kolejorza o 1 kartkę od pauzy. Za tydzień czeka Lecha starcie z Ruchem a następnie klasyk z Legią. Nie jestem pewien czy w Ekstraklasie potrafią w ten sposób kalkulować ale dziś jest idealna okazja aby wyczyścić Norwega. Mecz też łatwy nie będzie bo Cracovia mocno potrzebuje punktów i nawet jeśli nie celowo może przytrafić się faul na żółtko. Sędziuje pan Łukasz Kuźma
 
Ostatnia edycja:
F 45,2K

fiflo3661

Użytkownik
Warta - Piast Gliwice
Poniżej 2,5 bramki
STS 1,40

Od początku sezonu tj. w 6-ciu ostatnich spotkaniach Warta u siebie zanotowała 5 meczy poniżej 3 bramek, w tym dwa ostatnie mecze przegrali z czołówką naszej ligi (Śląsk i Lech) tracąc 1 i 2 bramki. Zatem widać, że obrona Warty nie jest aż tak dziurawa. Jednak atak też mocny nie jest bo w 6 spotkaniach strzelili zaledwie 4 bramki. Dzisiejszy rywal Piast Gliwice za to bardzo słabo prezentuje się na wyjeździe, w 6-ściu meczach nie wygrał ani raz i strzelił zaledwie 3 bramki, a stracił 4 gole, i żadne spotkanie nie skończyło się powyżej 2 stzrelonych bramek, dlatego w tym meczu wiele goli nie zobaczymy.
 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Stał Mielec
Typ: Ernest Mucci strzeli gola
Kurs: 3.10
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Trener Legii często rotuje składem i stąd chyba tak duży kurs na bramkę Mucciego, ale teraz mamy chwilowa przerwę od europejskich pucharów, jedyne co czeka Legię to mecz w pucharze Polski więc myślę, że Ernest wyjdzie w pierwszym składzie.
Po pierwsze Legia tu raczej wygra i strzeli kilka bramek. Po drugie Mucci wykonuje karne, a myślę że taki karny może w tym meczu być. Po trzecie strzelił w tym sezonie już 8 bramek ( łącznie z meczem reprezentacyjnym ).
No ja to pobieram. Tak jak mówię karny wg mnie możliwy, a nawet jeśli nie będzie karnego to z taką Stalą na luzie może strzelić z gry.
Nawet jak nie wyjdzie w pierwszym składzie tylko z ławki na podmeczonego rywala to też jest szansa na gola ( mniejsza, ale jest )
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
sunxl 2M

sunxl

Typer
Zagłębie Lubin vs Radomiak Radom: powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.40 ✅
Legia Warszawa vs Stal Mielec: Legia Warszawa powyżej 1.5 gola @1.47🟥
Raków Częstochowa vs Widzew Łódź: Raków Częstochowa powyżej 1.5 gola @1.53🟥
AKO @3.15 bez podatku TOTALBET🟥


Jestem zdania, że w Lubinie czeka nas otwarte widowisko. Jedni i drudzy dysponują sporą siłą rażenia w ofensywnie i mam nadzieję, że mecz nas nie zawiedzie. Zdecydowałem się na rzuty rożne i pobieram próg 8.5 takich stałych fragmentów gry. Jeżeli zerkniemy do statystyk, to Zagłębie pokrywało nasz typ u siebie w 4/6 przypadkach a Radomiak na wyjazdach w 5/6. Uważam, że jest spora szansa na wiele kornerów.

Przełamanie Legii było potrzebne, aby piłkarze na nowo się obudzili i uwierzyli w swoje umiejętności. Jestem zdania, że Wojskowi nie dadzą większych szans outsiderowi i stawiam po prostu na 2 gole gospodarzy. Po raz kolejny w Warszawie wszystkie wejściówki zostały wykupione i należy spodziewać się pełnego obiektu. Stal nie zachwyca i przede wszystkim na wyjazdach nie punktuje. Jeżeli zajrzymy do statystyk, to Legia u siebie zdobyła minimum 2 bramki w 4/6 przypadkach, a przyjezdni na wyjazdach tracili minimum 2 gole w spotkaniach z Rakowem Częstochowa oraz Lechem Poznań. Liczę mocno na ofensywę stołecznych z Thomasem Pekhartem na czele.

2-tygodniowa przerwa może być zbawienna dla Widzewa, ale też przekleństwem, ponieważ piłkarze chcieliby być w rytmie meczowym. Raków po ciężkim starciu ze Sportingiem może doczekać się rotacji, niemniej jednak uważam, że motywacja jest tutaj spora, aby po przegranej z Górnikiem w Zabrzu wrócić na dobre tory na krajowym podwórku. Zdecydowałem się na 2 gole Rakowa. Jeżeli zajrzymy do statystyk, to gospodarze u siebie zdobywali minimum 2 trafienia w 5/6 przypadkach, a Widzew na wyjazdach tracił minimum 2 bramki w 4/6 przypadkach. Wierzę mocno w podopiecznych Dawida Szwargi.
 
Ostatnia edycja:
Chlopaknaopak 120,4K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
Widzew Łódź x2
STS - 2.80

Dziś w Częstochowie Raków rozegra z Widzewem Łódź mecz, w którym emocji napewno nie zabraknie. Widzew ostatni mecz w Ekstraklasie rozegrał 07.10.2023 ze Stala Mielec - wygrany 1:0.Ostatni mecz przyjaźni z Ruchem został odwołany z powodu ulewnych deszczy i zbyt mokrej murawy. Ciekawe jak zareagują piłkarze Widzewa po tak długiej przerwie. W grze Lodzian widać poprawę po tym jak na ławce trenerskiej zasiadł Daniel Myśliwiec (2W,1R,1P) Trener Lodzian mowi, że szykują coś na spotkanie z Rakowem. Mówi też, że w piłkarzach jest pozytywna energia i złość, którą chcą dziś pokazać w Częstochowie. We czwartek Raków zremisował ze Sportingiem w lidze Europy 1:1. Mimo przewagi zawodnika (8minuta czerwona Sporting) Raków nie potrafił wygrać tego meczu. Wraz z odejściem Papszuna i kontuzjami np Lopeza widać tak jakby uszło życie z drużyny Rakowa. Kapitan Arsenic znowu złapał kontuzje i dziś go nie zobaczymy. Jeżeli Widzew rozegra to spotkanie mądrze sądzę, że są w stanie zremisować a nawet wygrac.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Zagłębie - Radomiak
Typ: Zagłębie -1,5 HC
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna



Hej, dziś mecz w Lubinie, ktore jest niepokonane od 6ciu spotkan. Typuje wygrana min. dwoma bramkami gospodarzy. Sztuki tej, aby pokryc ten hc Zagłebie nie zrobilo w tych 6ciu meczach bez porazki. Uwazam, ze Radomiak ze swoim radosnym futbolu nie sprosta dzis w mezy wyjazdowym. Przewiduje, ze beda tylko pikowac w dol w tabeli. Ostanie dwa spotkania miedzy druzynami to dwa zwyciestwa Radomiaka i jedno druzyny z Lubina, chyba czas zmienic ten niekorzystny bilans? Zagłębie z forma idzie w góre i uwazam, ze dzis beda chcieli przerwac slaba passe meczów domowych z Radomiakiem. Uważam, ze ten mecz wygraja dołoże do tego handicap, bo kurs bardzo atrakcyjny. W roku 2022 w meczu wyjazdowym Zagłebie pokonało Radomiaka 1-6, czuje ze dziś chlopaki się zmobilizują i zagrają na pelnym zaangazowaniu dla swoich kibiców. Trener Fornalik jak to w zwyczaju poukladal druzyne, i czas zbierac owoce tej pracy. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dzisjaj Legia.

Kurs słaby ale Legia po serii porażek musi gonić czołówkę i dzisjaj u siebie z Mielcem ma wystarczająco dużo jakości aby wygrać.

Prawdopodobnie wolne dzisiaj dostanie Wszolek.

Legia 1 1.35 STS🟥🟥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom