>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10$ na start

Status
Zamknięty.
A 0

adrian1

Użytkownik
hahahaha ????
setman, masz neo? :p
dziwne pytanie jakby miał neo i zablokowali by jedno IP to nie było by problemu oni zablokowali wszystkie(pewnie prawie wszystkie) adresy IP z polski
pewnie te z 83 :jezora:
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
to nie było pytanie odnosnie ip, ale docinka w strone samej neostrady:p
sory, nie mogłem sie powstrzymac :p
 
M 0

mazdaq

Użytkownik
probowalem sie zarejestrowac ale pisza ze nie przyjmuja graczy z IP z malty :|


p.s pozdrawiam mazaq
Wystarczy urzyc HIDEIP lub innych programow maskujacych ip albo bramek dns i nie bedzie problemu z rejestracja
 
schu 0

schu

Użytkownik
zycze powodzenia innym bo mnie zbanowali cofneli wyplate i strasza jakims dochodzeniem xD
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
zycze powodzenia innym bo mnie zbanowali cofneli wyplate i strasza jakims dochodzeniem xD
pewnie kolejny kochany polak który robił wałki....
niech żyją oszuści! przez nich inni polacy muszą cierpieć. A potem sie dziwią dlaczego na co drugiej stronie jest dopisek że promocja nie przeznaczona dla polaków : /
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom