>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [8.09.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Cisza w temacie więc może ja zacznę.

Szukałem czegoś do grania pod kątem kartek i o dziwo, wpadł mi do głowy pomysł na mecz Manchesteru z Real Sociedad. Over kartek gospodarzy (+1,5 1,65; +2,5 2,9), dlaczego? Ano dlatego, że według kilku źródeł w 11 ma się znaleźć Harry Maguire. Teraz się nad nim pastwić nie będę bo wszyscy wiemy jaki to piłkarz, powiem jedynie że w 4 ostatnich meczach, w których się na boisku pojawił, zawsze łapał kartonik koloru żółtego (3x liga, jeden preseason - nawet w pre łapał :D).
Prócz Maguire spotkałem się również z prognozami na występy w bloku defensywnym Lindelofa, Shawa i Wan-Bissaki. Wspomniani zawodnicy nie powąchali za dużo murawy w tym sezonie (kontuzje/urazy) więc jeśli choć częściowo sprawdzą się przewidywania dotyczące ich obecności to brak rytmu meczowego może również pozytywnie wpłynąć na typ na kartki.
Rotacje w składzie muszą być, do przerwy reprezentacyjnej gospodarze rozegrają 4 mecze (2xliga, 2xLE) w ciagu 10 dni.

Uważam, że przy takich zmianach personalnych Real Sociedad nie jest bez szans (oczywiście roszady u gości również będą), wynik powinien być w miarę na styku przyjnajmniej przez dużą część meczu a to powinno dać większe możliwości na kartkowe faule.

Słowo jeszcze o sędziowaniu w meczu. Marco di Bello z Włoch, do tej pory sędziował tylko 3 mecze w ramach LE (grupa, kwali nie liczę), niezbyt kartkował w tych meczach:
Antwerp - Olympiakos 2 żółtka (6 kolejka grupowa, już sprawa awansów była rozstrzygnięta) 09/12/2021
Celtic - Bayer 3 żółtka (0-4 w meczu) 30.09.2021
Trabzonsport - Basel 5 żółtek 03.10.2019

Bez szału ale jeśli żaden zespół nie ucieknie to kartki powinny być.
Alternatywnie, over kartek w całym meczu +4,5 po kursie 2,2.

E: 5 kartek, 2 Manchester, 3 RSSS. Mogło być lepiej ale tragedii nie ma. Di Bello pewnie się pożegna z pucharami do końca sezonu za tego karnego.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Liga Europy to wiadomo, że grać trzeba za groszę for fun. No i taki sobie kupon przygotowałem.

Zurich - Arsenal / 2 + over 1.5 + Zurich ov 0.5 ŻK @1.47
Jak to ja, klasycznie musiałem poszukać czegoś w meczu Arsenalu ;) Czystego winu ponownie jak choćby z Bournemouth nie opłaca się grać, bo nieadekwatny od ryzyka. Wiadomo, że Kanonierzy to zdecydowany faworyt i z teoretycznie najsłabszą drużyną powinni wygrać lekko łatwo i przyjemnie i wrócić aby przygotowywać się na Everton. Arsenal z overem, również nie zachwyca bo to kurs rzędu 1.30, więc postanowiłem dołożyć kartę zespołu ze Szwajcarii. W lidze w tym sezonie na 7 meczów - tylko w jednym dostali 1 żółty kartonik, w pozostałych 6 minimum po 3 kartki. Z szybkimi skrzydłowymi Arsenalu czy gdzieś w środku pola o jedno żółtko nie powinno być trudno a robi się fajny kursik do trebla. Co do Arsenalu i overa to chyba rozpisywać się nie trzeba bo ktokolwiek zagra to różnica klas powinna być widoczna. Wg mnie zagrają na pewno Nketiah, Tomiyasu, Tierney, Sambi, Marquinhos a na bramce pewnie zadebiutuje Turner. Ogólnie zagrają Ci, którzy nie grali wcale bądź mniej, jednak w dalszym ciągu 2 bramki to mogą wbić tylko w pierwszej połowie, zwłaszcza, że Zurich obecnie dostaje non stop w czajnik w lidze i ma zaledwie 1 pkt na 15 możliwych.

Lazio - Feyenoord / over 1.5 + over 7.5 RR + Lazio over 0.5 ŻK @1.76
Tutaj nie będę się zbytnio rozpisywał nad stylami drużyn bo nie gram w kierunku 1X2. Obie ekipy raczej ofensywne - Feyenoord w ciągu ostatnich 5 spotkań zdobył 14 bramek, tracąc 5 (średnia 3.9 gola/mecz), Lazio - 7 strzelili, stracili 4 (2.1 gola/mecz). Co by nie mówić, nie ma co zbytnio robić analizy pod dwa gole. Co do rożnych - średnia z ostatnich 5 spotkań Biancocelesti - 9.4/mecz, Feyenoordu - 13/mecz. Solidnie to wygląda w tej kwestii, choć w ostatnich dwóch dniach w pucharach rogów w poszczególnych spotkaniach jak na lekarstwo, więc niekoniecznie musi to mieć przełożenie, ale jeśli będzie otwarte spotkanie to i rogi powinny się pojawić po obu stronach. Same gole i rogi dawały około 1.50 a z kartką Lazio robi się 1.76. Dostawali minimum 2 kartki w każdym spotkaniu w Serie A, więc jedno upomnienie nie powinno stanowić problemu, a znacznie podnosi kurs. Jak to w LE - zabawowo, niskie linie w BetArchitekcie żeby osiągnąć fajny kurs.

Trebla domyka mi Freiburg @1.41 ale tu już bez analizy na siłę - nie chce mi się wierzyć, aby szósta ekipa poprzedniego sezonu Bundesligi, grająca w tym sezonie równie ładnie zaliczyła falstart przed własnymi kibicami z Karabachem - zwłaszcza na własnym boisku.

AKO @3.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
Psychosocial 873,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Manchester Utd-Real Sociedad TYP BTS kurs 1,84 4/10 g.21.00

PS: Obie ekipy wyjdą raczej rotacyjnym składem. Brytyjczycy ostatnio ładnie grają ale tracą gole u siebie w każdym meczu od 19 lipca włączając w to towarzyskie spotkania. I tu widzę też szanse dla mego typu ponieważ grali sparingowo 31 lipca z Rayo Vallecano i zremisowali 1:1.

Pzdr/Psycho.
 
M 472

mike7808

Użytkownik
SC Freiburg - Quarabag
Forbet
Typ X2 2.95
Typ 2 8.00

Od początku wystawienia kursów na to spotkanie zastanawiam się skąd taki pomysł buków na ten mecz. Oglądałem wszystkie mecze Freiburga w Bundeslidze i większość spotkań Quarabaga w obecnej edycji europejskich pucharów i uważam, że drużyna gości jest mocno niedoszacowana w tej parze. Fakt, że Freiburg lideruje w BL nie ma dla mnie większego znaczenia - grali albo z drużynami, które będą broniły się przed spadkiem (Bochum, Stuttgart, Augsburg) lub są w głębokim kryzysie (Leverkusen). Jedyny mecz z poważnym przeciwnikiem przegrali z Dortmundem 1-3. Goście natomiast całkiem przyzwoicie wyglądali w meczach wyjazdowych, chociaż udokumentowali to tylko zwycięstwem na Węgrzech to w pozostałych meczach wyniki były na „styku”. Z informacji, które wyczytałem bardzo poważnie podeszli do tego meczu meldując się w Niemczech już we wtorek wieczorem. Liczę na ofensywny styl gości, ich doświadczenie w pucharach. Powodzenia.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sturm Graz - Midtjylland
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher:Fortuna
Spotkanie tych dwóch drużyn raczej nie cieszy się dużą popularnością, ale ja mimo wszystko poszukam tutaj bramek. Zarówno gospodarze jak i goście w swoich ligach grają mocno overowo i często pokrywają linie zdecydowanie wyższe niż 2.5. Do Austri goście przyjadą najmocniejszym składem, więc widać że będą chcieli wywieźć komplet punktów na rozpoczęcie rozgrywek grupowych. Sturm w lidze zajmuje wysokie 3 miejsce co świadczy że zawodnicy tego klubu są w wysokiej dyspozycji. Myślę że po takim kursie można spróbować poszukac goli bo prawdopodobieństwo jest spore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom