>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europy [17.02.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-02-6 o 21.16.46.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Porto - Lazio
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Czwartkowy mecz na Estadio do Dragao zapowiada sie bardzo zaciecie. Ide w kierunku kartek bo czuje, ze powinno byc ostro. Lazio to scisly top kartkowy wloskiej Serie A. W rundzie grupowej praktycznie w kazdym meczu zbierali pokazna liczbe kartonikow. Mecz odbedzie sie na goracym terenie w Portugalii i licze, ze miejscowi tez dostostuja sie pod wzgledem fauli do ekipy gosci. Sedzia bedzie Holender Serdar Gözübüyük, ktory jak na warunki Eredivisie kartkuje w miare ok. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:45 Barcelona - Napoli
Barcelona @ 2.00
Barcelona i obie strzelą gola @ 3.55
obie strzelą gola @ 1.64
Barcelona powyżej 56.5% posiadania piłki @ 1.85

Fortuna / Etoto

Kilka moich propozycji na dzisiejsze spotkanie z Barcelona - Napoli. Gospodarze pod wodzą Xaviego z meczu na mecz wyglądają coraz to lepiej. Bardzo dużo daje w ofensywie Adama Traore, który nie dość, że jest silny fizycznie to jeszcze potrafi przyspieszyć. Liczę na występ od pierwszej minuty Auby, bowiem Torres niestety średnio nadaje się jako dziewiątka, a w spotkaniu przeciwko Espanylowi wypadł słabo. Widać, że to nie jest jego pozycja, lecz na prawej stronie są Dembele, Adama i Torres... Media spekulują kto wystąpi od pierwszych minut w ataku Barcelony, bowiem w tej formacji Barcelona ma pod ręką sporo graczy.
Barcelona musi narzucić swój styl i zagrać niemalże perfekcyjne zawody. Wyjazdy do Włoch w ostatnimi czasy nie kończyły się dla nich dobrze, przypominam porażka z Romą czy też Juventusem w Lidze Mistrzów...
Niestety gospodarze dalej borykają się z problemami w defensywie, stąd liczę na przynajmniej jedno trafienie gości. Na pewno nie zagrają Alves, który nie został zgłoszony do rozgrywek, a Lenglet i Araujo leczą urazy. Ter Stegen niestety również nie daje gwarancji czystego konta, a jego statystyki w obronie strzałów są w tym sezonie słabe.
Napoli bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach. W ostatnimi czasy regularnie strzelają gole, a jeśli w składzie są tacy zawodnicy jak Insinge, Osimhen czy Zieliński to o gola gości raczej nie powinniśmy się martwić. Dodam, że Napoli gole na Camp Nou już strzelało, a więc czemu by nie mili powtórzyć tego wyczynu?. Za co jeszcze w tym sezonie można pochwalić gości? Otóż bardzo dobrze spisują się w defensywie i tracą mało goli. W Serie A, stracili ich zaledwie 17, co jest najlepszym ligowym wynikiem w obecnym sezonie. Co do składu to wszystkie media są zgodne, kto wystąpi od pierwszej minuty przeciwko Barcelonie.
Napoli postawi się mocno Barcelonie i również będą chcieli ugrać dla siebie jak najlepszy wynik. Barcelona musi być skuteczna do bólu, to co stworzy musi wykorzystać bo w przeciwnym razie może być ciężko o awans...
Ostatnią propozycją jest posiadanie piłki przez gospodarzy. W dwóch ostatnich bezpośrednich starciach obu ekip, Barcelona na wyjeździe miała 64% posiadania piłki, lecz w spotkaniu domowym było to zaledwie 47%. Teraz Barcelona jest granicach posiadania piłki 60-70% na mecz. Jednak przez okres tych trzech lat zmienił się skład, trener, a Barcelona dzisiaj zapewne będzie chciała zamęczyć swojego rywala biegania za piłką i spróbuje stworzyć sytuacje skrzydłami, lecz nic w tym dziwnego skoro ma się tak szybkich sprinterów jak Dembele czy Adama.
No nic, czekamy do 18:45 i sprawdzimy co się wydarzy...

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Éric, Alba; Nico, Frenkie, Pedri; Adama, Aubameyang, Dembélé.
Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Mario Rui; Anguissa, Fabian Ruiz; Elmas, Zieliński, Insigne; Osimhen.
lub
Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Éric, Alba; Pedri, Frenkie, Gavi; Adama, Aubameyang, Ferran.
Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Mario Rui; Anguissa, Fabian Ruiz; Elmas, Zieliński, Insigne; Osimhen.
lub
Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Éric, Alba; Frenkie, Busquets Pedri, Gavi; Adama, Aubameyang.
Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Mario Rui; Anguissa, Fabian Ruiz; Elmas, Zieliński, Insigne; Osimhen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tak po za tematem i nie śledzę od jakiś 2 lat bukmacherki więc mogę się mylić, ale jestem w szoku, że w ogóle Bacelona gra w LE. To chyba pierwszy raz od 20 lat żeby odpadła tak szybko z LM. No chyba, że chodzi o inną Barcelonę... ;) żarcik....:)

W każdym razie mam taką obawę czy aby na pewno mentalnie oni w ogóle będą chcieli sobie wypruwać flaki w LE. Odejście Messiego widać, że to jednak szok. Mogą spisać cały sezon na straty. Z 2 strony każda ekipa, którą spotkają łącznie z dzisiejszym Napoli będzie na 100% chciała pokazać jak pokonuje "wielką" Barcelonę... Więc może tu jednak grać na dogów ? Jak bym grał, a nie gram, to bez analizy moim typem byłby awans Napoli (tym bardziej, że u siebie mają rewanż)... No, ale ja jak pisałem - odezwałem się tak "bez trybu" jak pewien szeregowy poseł...:) A jak zwykle życie zweryfikuje, że adamo bez kompletnie żadnej analizy dobrze trafił czy nie...

BTW Nawet w tym roku nie mam gdzie oglądać meczy tak sobie odpuściłem ten temat...
 
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Braga @ 2,06 fortunka

Nie wiedziałem jak się zabrać za dzisiejszą LE / LK i wszystko wydawało mi się takie grane na siłę. ALE... od początku spodobała mi się bardzo ta para i nie dowierzałem, gdy ujrzałem kurs. Ponad 2 na Brage z Szerifem ?! Serio? Oczywiście, że może to nie wejść, bo nie ma słabych drużyn w Europie, a Szerif ograł Real, bla bla bla... Ale bez jaj, to jest piękny kurs, który trzeba pograć.
Braga czołowa portugalska drużyna, która potrafiła silnym zespołom w europejskich pucharach czy w ligowych rozgrywkach napsuć krwi, grająca ofensywną, techniczną piłkę, ograna i z utalentowanymi zawodnikami w składzie. Dzisiaj aż rzuciłem okiem na skład Bragi, który zagra i ta "11" nie różni się na prawdę wiele tym jak wyszli na Sporting nie cały miesiąc temu, gdzie wygrali 2:1. Mają jednego z lepszych napastników w lidze Horte, wsadził w ostatniej kolejce 2 bramki.
Szeriff po dobrych występach w LM (chyba to też pokazało niemoc niektórych zespołów jak np. Szachtar) dzisiaj będzie miał problemy. Nie gra 2 podstawowych zawodników za kartki Addo i Dolanto. Pierwszy gracz środka pola, drugi stoper. Odszedł do Warty kapitan zespołu Castaneda. Do tego lider ligi mołdawskiej ostatni mecz ligowy zagrał w grudniu!
Portugalczycy technicznie są 2 klasy wyżej i do tego w trakcie ligi. Nie dałbym większego kursu w tym meczu na Bragę niż 1,7-1,8. A tak mam, co pograć na LE po dobrym kursie. Wszystko mi się tu składa w jedną całość jeśli chodzi o ten bet. Braga win (możliwe, że nawet spokojny 2 golami) i koniec, kropka ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom