>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

G 3,3K

grubaryba

Użytkownik
superbet :

W przypadku, gdy zawodnik pojawił się na starcie jakiegokolwiek biegu w zawodach, to zakłady z jego udziałem są ważne niezależnie od późniejszego przebiegu zdarzeń. Sytuacje takie jak wykluczenia (np. czerwona kartka), czy kontuzje nie powodują anulowania zakładu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zawodnik w pierwszym swoim starcie w zawodach zanotuje upadek z winy innego zawodnika i będzie niezdolny do dalszej jazdy, a następnie w powtórce wyścigu zostanie zastosowana za niego zmiana. Taki start uznaje się za nieważny i wszystkie zakłady na tego zawodnika zostają zwrócone.

para Pieszczek - Paluch typ na Pieszczka... ---> zwrot u tego buka

interpretację zostawiam do własnej oceny.....
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
Wszystkie pary z udziałem Pieszczka Bectlic uznał jako przegrane,chociaż w regulaminie pisze co innego a M.in "Aby zakłady pozostały ważne obaj żużlowcy muszą ukończyc przynajmniej jeden bieg" i z tego co mi wiadomo Pieszczek w 1 biegu zaraz po starcie miał kolizję z Gałą i tego biegu nie ukończył i już nie startował w tym turnieju co według mojego rozumowania powinien być zwrot,ale ta firma jest znana z tego że lubi wszystko robić pod siebie nie pierwszy i nie ostatni raz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom