Najnowsze treści autorstwa Smerfik

1. Smerfik

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

Wspaniała jest ta Słowacja Coś okropnego Dlaczego trenerzy którzy stoją za zawodnikami w ogóle się nie udzielają nie krzyczą nic nie robią ? Zauważyłem to od kilku meczu Stoją jak mumie i żadnej reakcji
  2. Smerfik

Mistrzostwa Świata 2024 - CZECHY (Praga/Ostrawa)

O co chodzi ? Słowacja która to niby jest o półkę wyżej przez 40 minut nie potrafi strzelić gola i przegrywa mecz ? chyba czterokrotnie grali w przewadze i nic
  3. Smerfik

Boks - typy z analizami

Sanchez pierwsza kompromitacja Nie istnieje od pierwszej sekundy walki 1716061009 Sanchez przegrywa przez czasem w siódmej rundzie Nie miał w tej walce nic do powiedzenia
  4. Smerfik

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

Trefl Sopot To jest niemożliwe co oni wyprawiali w czwartej kwarcie To jest niemożliwe że tyle niecelnych rzutów za trzy punkty a oni dalej mieli pozwolenie aby to robić !!! Jak to możliwe że zespół praktycznie o klasę lepszy przygrywa w taki sposób drugi mecz ?
  5. Smerfik

Nie ma to jak handicap który nie wchodzi już po drugiej tercy !!!! Wielka Brytania jakie jakie dno 6-0 po dwóch